Dostawa w 24H*

Opony używane ciężarowe otrzymujesz następnego dnia roboczego.
* Palety dostarczamy do 48H. 

 

Gwarancja

Udzielamy 30 dni gwarancji  na opony używane ciężarowe  i AŻ 90 dni na wykonane przez nas naprawy.

 

Zwrot pieniędzy

Zapewniamy gwarancję jakości opon używanych albo zwrot pieniędzy. U nas każdy ma prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni.

Jak wyczyścić zawór EGR?

Jak wyczyścić zawór EGR?

Zawory EGR są montowane w wielu nowoczesnych pojazdach i mają za zadanie sprawić, że auto będzie bardziej ekologiczne. Element ten jest jednak szczególnie narażony na zanieczyszczenia, które doprowadzają do jego nieprawidłowego działania. Na szczęście możliwe jest samodzielne wyczyszczenie zaworu i usunięcie wszystkich zabrudzeń, które mogą się w nim zbierać. Dzięki temu auto będzie pracowało w pełni prawidłowo.

Czytaj dalej
TEC 2000 – produkty tworzone z miłości do motoryzacji!

TEC 2000 – produkty tworzone z miłości do motoryzacji!

TEC 2000 to marka, której głównym celem jest tworzenie produktów przeznaczonych do szeroko rozumianej branży motoryzacyjnej. Jednak produkty te charakteryzuje coś wyjątkowego - są tworzone z miłości do motoryzacji. Ekipa TEC 2000 rozumie jak ważne jest odpowiednie dbanie o silnik samochodu oraz inne jego elementy, od jakości których, zależy właściwa praca całego pojazdu. Zatem jeśli szukasz produktów najwyższej klasy, które idealnie trafiają w tw

Czytaj dalej
Nowoczesna myjnia samochodowa w Radomiu

Nowoczesna myjnia samochodowa w Radomiu

Edmar to firma motoryzacyjna, jak dotąd znana przede wszystkim z jednej z największej stacji demontażu pojazdów w centralnej Polsce. Teraz, rozszerza ona swoje usługi i oprócz autokasacji Radom i zbudowała jedną z najnowocześniejszych w okolicy ręcznych myjni samochodowych.

Czytaj dalej
Co zrobić z samochodem nienadającym się do użytkowania?

Co zrobić z samochodem nienadającym się do użytkowania?

W Polsce bardzo wielu kierowców jeździ starymi i wysłużonymi samochodami. Często zdarza się tak, że eksploatują samochód do samego końca – do momentu, w którym auto zaczyna odmawiać posłuszeństwa. Sprzedaż takiego samochodu innej osobie jest w zasadzie niemożliwa. Pozostaje skup samochodów lub złomowanie.

Czytaj dalej
 

Przejdź do góry