Artykuły

Nowoczesna myjnia samochodowa w Radomiu

Edmar to firma motoryzacyjna, jak dotąd znana przede wszystkim z jednej z największej stacji demontażu pojazdów w centralnej Polsce. Teraz, rozszerza ona swoje usługi i oprócz autokasacji Radom i zbudowała jedną z najnowocześniejszych w okolicy ręcznych myjni samochodowych.

Co zrobić z samochodem nienadającym się do użytkowania?

W Polsce bardzo wielu kierowców jeździ starymi i wysłużonymi samochodami. Często zdarza się tak, że eksploatują samochód do samego końca – do momentu, w którym auto zaczyna odmawiać posłuszeństwa. Sprzedaż takiego samochodu innej osobie jest w zasadzie niemożliwa. Pozostaje skup samochodów lub złomowanie.

Jak wybrać najlepszą wyciągarkę samochodową?

Wybór idealnej wyciągarki samochodowej nie jest zadaniem najprostszym z możliwych. Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów tego urządzenia, a modele oferowane przez różne firmy cechują się odmiennymi parametrami, czy zróżnicowanymi cenami. Jak zatem wybrać sprzęt, który zapewni bezpieczeństwo i jednocześnie będzie łatwy w użytkowaniu? Zapoznaj się z poniższymi wskazówkami, a odpowiedź na to pytanie stanie się bardziej klarowna.

Skup aut – jak działa i czy warto z niego skorzystać?

Skup samochodów używanych to firma, w której możesz sprzedać swój samochód zdecydowanie szybciej niż w przypadku wystawiania ofert na portale ogłoszeniowe. Trzeba jednak pamiętać, że z pewnością otrzymamy nieco mniej pieniędzy niż w przypadku tradycyjnej sprzedaży. Kiedy skorzystać ze skupu i jaki samochód można w nim zostawić?

Blokada wlewu paliwa – jak zabezpieczyć się przed kradzieżą?

Każdy właściciel firmy transportowej powinien zadbać o ochronę swoich interesów. Blokada wlewu paliwa to świetny sposób, aby uchronić się przed potencjalną kradzieżą. Sprawdź, jak skutecznie zabezpieczyć paliwo przed kradzieżą! Kradzież paliwa to duży problem dla właścicieli firm transportowych. Dlatego każdy przedsiębiorca powinien zadbać o zabezpieczenie się przed tego typu nieuczciwymi praktykami. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak się przed n
Showing 1 to 5 of 88 (1 Pages)
 

Przejdź do góry