W związku ze zmianami w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych, przekazujemy Państwu jako użytkownikom portalu https://www.oponyuzywane.pl/ zaktualizowane informacje w zakresie przetwarzania Państwa danych.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższą informacją, a w razie wątpliwości prosimy o kontakt! 

Administratorem Państwa danych jako użytkowników portalu https://www.oponyuzywane.pl/ jest PPHU Wiktor Zajkiewicz z siedzibą w Ksawerowie (95-054), przy ul. Widzewskiej 2, NIP: 7311001790 i REGON: 470815867.


Możecie Państwo skontaktować się z nami następującymi kanałami:

  1. listownie: PPHU Wiktor Zajkiewicz, Widzewska 2, 95 – 054 Ksawerów
  2. e - mailem na adres: sklep@oponyuzywane.pl


Od 25 maja 2018 roku przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Jeżeli przetwarzanie danych budzi Państwa wątpliwości, możecie Państwo wnieść skargę do organu nadzorczego.

Państwa dane przetwarzamy w następujących celach:

  1. Wykonania umowy o założenie konta w portalu opony.net,
  2. Marketingowym, realizowanym na podstawie opcjonalnej, dodatkowej zgody za pomocą wiadomości wysyłanych na Państwa adres e-mail (newsletter),
  3. Jeżeli korzystacie Państwo także z naszego sklepu internetowego, przetwarzamy Państwa dane, aby zrealizować zawieraną przez nas umowę sprzedaży i dostarczyć Państwu zamówiony towar lub umożliwić Państwu odbiór osobisty. Jeżeli chcecie Państwo otrzymać fakturę VAT, co stanowi bezpośrednie następstwo zawarcia umowy sprzedaży towaru oferowanego w ramach naszego sklepu, dane będziemy przetwarzać także w tym celu.Podanie danych w portalu i w ramach zakupów w sklepie internetowy oponyuzywane.pl jest zawsze dobrowolne, ale niezbędne, by założyć i utrzymywać konto w https://www.oponyuzywane.pl i korzystać z opcji zakupów po rejestracji, a także w celu realizacji polityki marketingowej serwisu. 


Państwa dane przetwarzamy na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)– dalej: RODO.

W ramach sklepu internetowego oponyuzywane.pl podstawą naszego działania jest art. 6 ust. 1 lit. b i c RODO. Jeżeli wyraziliście lub wyrazicie Państwo zgodę na otrzymywanie komunikatów marketingowych również na Państwa adres e-mail, to podstawą prawną jest także art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172  ustawy Prawo telekomunikacyjne.

Państwa dane w ramach portalu https://www.oponyuzywane.pl przetwarzamy samodzielnie. Jeżeli jednak dokonujecie Państwo zakupów w naszym sklepie internetowym dane przekazujemy – w zależności od wybranego przez Państwa modelu zakupu – kurierom realizującym dostawy oraz operatorom płatności dostępnych na naszej stronie.

Państwa dane przetwarzamy przez czas:

  1. Trwania umowy o założenie konta w portalu oraz czas niezbędny do wykazania wykonania tej umowy, czyli długość terminu koniecznego dla dochodzenia roszczeń wynikających z tej umowy;
  2. Niezbędny dla realizacji obowiązków księgowych związanych z odrębnymi przepisami prawa, a także przez czas odpowiadający długości terminu przedawnienia roszczeń związanych z zakupionym towarem, jeżeli dokonasz zakupu w ramach sklepu internetowego opony.net
  3. Prowadzenia przez nas działań marketingowych albo do odwołania zgody na wysyłanie takich wiadomości. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem.Informacje na temat przetwarzania danych osobowych można znaleźć także w Polityce Prywatności PPHU Wiktor Zajkiewicz dostępnej pod tym linkiem


 

Przejdź do góry