Odpowiednie regały wspornikowe? Jak je wybrać?

Odpowiednie regały wspornikowe? Jak je wybrać?

Regały wspornikowe to jeden z najważniejszych elementów budowy samego magazynu. Mają one decydujący wpływ na samą jego płaszczyznę, a także to od nich poniekąd zależy, ile towarów się do niego zmieści. Jednak, w jaki sposób je wybrać? Warto się tego dowiedzieć, jeszcze na etapie planowania magazynu.

Czym są regały wspornikowe?

Standardy się zmieniają. Dzisiaj w magazynach dość często potrzebne jest składowanie dość nietypowych towarów, takich jak meble, czy rury PCV. Dlatego właśnie, na rynku pojawiły się regały wspornikowe, które pozwalają na magazynowanie tego typu produktów. Mają one ciekawą budowę, która umożliwia stabilizację całej struktury magazynu. Są one stworzone z tzw. słupów nośnych i zawieszonych na nich wsporników. Nowoczesna technologia, stosowana, chociażby przez Logi-Max pozwala na zawieszenie wsporników po obydwu stronach słupa. To właśnie ten producent zapewnia podstawowe wyposażenie wielu magazynów.

Regały wspornikowe firmy Logi-Max, to wysokiej jakości stalowe produkty, które z pewnością spełnią oczekiwania wielu klientów. Dodatkowo firma oferuje indywidualne podejście do każdego projektu, co oznacza dbałość o potrzeby każdego klienta. Umożliwia to doskonałe dostosowanie wsporników do prawie każdej płaszczyzny magazynu. Warto wspomnieć o tym, że firma oferuje również montaż regałów magazynowych, oraz inne konstrukcje.

Regały wspornikowe lekkie, czy ciężkie?

Regały wspornikowe lekkie, jak sama nazwa wskazuje, nadadzą się świetnie do lekkich towarów, najlepiej takich, które mogą stać poziomo. Umożliwiają one ułożenie ich jeden nad drugim, przy zachowaniu dostępu do każdego poziomu. Nadadzą się świetnie do magazynowania belek, rur, oraz innych długich przedmiotów, natomiast firma Logi-Max zapewnia wysoki komfort użytkowania takich regałów, oraz gwarantuje bezpieczeństwo samych towarów. Istnieje możliwość zainstalowania tego typu regałów, zarówno jednostronnie pod ścianą, jak i dwustronnie, z dostępem zarówno z przodu, jak i z tyłu.

Firma pomyślała również o komforcie klientów, dzięki czemu całość jest montowana za pomocą segmentów. Oznacza to, że w razie potrzeby można łatwo dodać kolejne elementy regału.

Regały wspornikowe ciężkie to idealne rozwiązanie na wiele długich przedmiotów. Sprawdzą się doskonale, w przypadku towarów o nieregularnych kształtach, lub rozmiarach. Tak samo jak w przypadku regałów lekkich, całość umożliwia łatwy dostęp do odpowiednich poziomów.

Konieczny dodatek, czyli wózek wysokiego składowania

Świetnym dopełnieniem regałów wspornikowych, będzie nowoczesny wózek firmy Bendi. Umożliwia on na uzyskanie nawet 50% dodatkowego miejsca co w połączeniu z regałami firmy Logi-Max, umożliwią świetne zoptymalizowanie samego magazynu. Dostępne wózki widłowe od tej firmy, dają spory komfort i wysoką jakość pracy, zarówno dla samych pracowników, jak i właścicieli magazynów. Dużą ich zaletą jest fakt, że nie potrzebują oni specjalnej powierzchni, ani pojazdu satelitarnego. Oznacza to sporą oszczędność, nie

 

Przejdź do góry