Używane Volvo z salonu jak nowe i dodatkowo z gwarancją

Używane Volvo z salonu jak nowe i dodatkowo z gwarancją

Zakup samochodu to dla wielu osób inwestycja na lata, dlatego podczas podejmowania decyzji o wyborze konkretnego modelu lub marki, należy wziąć pod uwagę najważniejsze dla nas aspekty. Kierowcy, którzy wysoko cenią bezpieczeństwo jazdy, często wybierają Volvo. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, dlaczego warto kupić używane Volvo z salonu.

Używane Volvo w idealnym stanie z gwarancją producenta

Używane samochody cieszą się dużym zainteresowaniem. Jednym z głównych powodów ich popularności jest korzystna cena. Niestety niektóre pojazdy zakupione „z drugiej ręki” od osoby prywatnej, czy w komisie, mogą mieć ukryte wady. Kierowcy, którzy w przeszłości doświadczyli nieuczciwości ze strony sprzedającego, często decydują się na nowy samochód z salonu. Tańszą alternatywną jest jednak zakup używanego samochodu z salonu.

Zakup używanego samochodu nie musi wiązać się z niepewnością oraz stresem spowodowanym nagłymi awariami. Istnieje możliwość wyboru pojazdu używanego, który jest w pełni sprawny, posiada rzetelną dokumentację historii, regularne przeglądy, a dodatkowo obejmuje go roczna gwarancja. Jest ona dostępna w salonach Volvo Car w programie Volvo Selekt. To oferta obejmująca szeroki wybór samochodów używanych Volvo, nie starszych niż 5 lat, do nabycia od ręki.

Pojazdy dostępne w programie Selekt są pozyskiwane od indywidualnych kierowców lub są to na przykład samochody demonstracyjne z salonu, samochody serwisowe czy zastępcze. Poddawane są one dokładnej selekcji i weryfikacji, a po kontroli, starannie eliminowane są wszelkie niezgodności. Dodatkowo w każdym używanym Volvo przywraca się ustawienia fabryczne oraz aktualizuje oprogramowanie, dzięki czemu jest ono jak nowe. Po odnowieniu samochód trafia do sprzedaży.

Jakie są korzyści płynące z zakupu używanego Volvo z programu Selekt?

Jedną z zalet tego rozwiązania jest pewność, że samochód jest w pełni sprawny i nie posiada żadnych ukrytych wad. Potwierdza to weryfikacja ponad 100 punktów kontrolnych. Ponadto samochody z tej oferty posiadają jedynie oryginalne części Volvo, co zapewnia bezpieczeństwo i niezawodność. Kolejnym atutem odznaczającym używane Volvo z salonu jest możliwość przedłużenia rocznej gwarancji o następne dwa lata, a także zakup dodatkowego ubezpieczenia lub usługi serwisowej.

Dlaczego używany samochód jest dobrym wyborem?

Jest wiele powodów, dla których warto zdecydować się na zakup używanego samochodu. Przede wszystkim jest on znacznie tańszy. Nabywając pojazd 2 lub 3-letni można zaoszczędzić nawet 30-40 % początkowej ceny, ponieważ w tym okresie jego wartość spada najbardziej. Po drugie, zakup używanego auta pozwala na wybór lepszego wyposażenia, silniejszego silnika, czy dodatkowych systemów podnoszących komfort jazy, w lepszej cenie. Kolejnym powodem jest możliwość zakupu samochodu od ręki, bez konieczności czekania na wybrany model.

Zakup używanego Volvo u autoryzowanego dealera to wyjątkowo korzystny wybór — pozwala zaoszczędzić pieniądze, ale także daje pewność, że pojazd jest w idealnym stanie technicznym, co znacznie podnosi bezpieczeństwo jazdy.

 

Przejdź do góry