Jak zorganizować wnętrze samochodu serwisowego?

Jak zorganizować wnętrze samochodu serwisowego?

Dla wielu przedsiębiorców maksymalne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej jest niezwykle ważne, aby mogli oni sprawnie świadczyć swoje usługi. Niestety fabryczne parametry techniczne auta transportowego w praktyce nie zawsze okazują się wystarczające. Zabudowa warsztatowa dopasowana do konkretnych potrzeb użytkownika może to zmienić. Jak zwiększyć funkcjonalność pojazdu serwisowego i czym powinna wyróżniać się zabudowa busa?

Jakie firmy skorzystają z zabudowy samochodów serwisowych?

Zabudowy samochodów warsztatowych to rozwiązania przeznaczone do zwiększenia możliwości załadunkowych auta dostawczego. Dodatkowe miejsce pozwala na bezpieczny przewóz narzędzi, drobnych materiałów i elementów oraz niestandardowych elementów wyposażenia. W odróżnieniu od seryjnie produkowanych regałów lub szuflad personalizowana zabudowa samochodów serwisowych jest zawsze dopasowana do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zabudowa auta pozwala na stworzenie wygodnych warunków do transportu ładunków dla firm z takich branż, jak:

  1. serwisowanie i montaż;
  2. OZE (fotowoltaika, pompy ciepła, kolektory słoneczne);
  3. wykańczanie wnętrz, remonty i budowa;
  4. utrzymanie ruchu i sprzątanie powierzchni;
  5. telekomunikacja.

Elastyczność dostępnych rozwiązań sprawia, że zabudowę warsztatową można wykorzystać wszędzie tam, gdzie większość usług jest świadczonych w terenie lub bezpośrednio w siedzibie klienta. Jeżeli nie jesteś pewien, czy Twoja firma wykorzysta możliwości, jakie dają profesjonalne zabudowy, najlepiej skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Firma GEMA Poland gwarantuje pełną personalizację wnętrza w połączeniu z krótkim czasem realizacji zlecenia.

Wnętrze aut serwisowych - organizacja z zabudową GEMA

Firma GEMA zajmuje się projektowaniem zabudów na indywidualne zamówienie klienta od ponad 30 lat, co sprawia, że jest w stanie stworzyć projekt, który spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających firm. Klasyczne zabudowy warsztatowe oferowane przez GEMA Poland mogą obejmować różnego rodzaju elementy, w tym:

  1. regały wyposażone w regulowane półki o udźwigu do 120 kg;
  2. szuflady wytrzymujące nawet 90 kg nacisku;
  3. uchwyty do stabilizacji różnego rodzaju akcesoriów, jak butle z gazem, kable, apteczki medyczne, specjalistyczna aparatura pomiarowa;
  4. skrzynki na narzędzia oraz drobne elementy;
  5. stoły warsztatowe przeznaczone do wykonywania na nich prac technicznych, np. ślusarskich.

Dodatkowo regały i szuflady są uzupełnione o ruchome separatory pozwalające na segregację i zabezpieczenie poszczególnych części podczas jazdy. Wnętrze pojazdu można wyposażyć również w innego rodzaju elementy dopasowane do potrzeb klienta. Dzięki temu zbudowanie mobilnego warsztatu lub stworzenie innego rozwiązania jest proste.

Poszczególne szafki i regały mogą być zbudowane tak, aby osłonić przed wzrokiem niepowołanych osób szczególnie kosztowne urządzenia. Dzięki temu cały ekwipunek jest dostępny pod ręką, ale nie rzuca się w oczy.

Dlaczego warto wybrać zabudowy do samochodów dostawczych i serwisowych GEMA?

Dostosowanie przestrzeni ładunkowej samochodu wymaga kompleksowego podejścia do tematu, oprogramowania projektowego, a przede wszystkim - doświadczenia. Dlaczego spośród wszystkich firm, które zajmują się montażem zabudowy warsztatowej warto wybrać właśnie GEMA Poland?

Jakość wykonania i gwarancja bezpieczeństwa

Tym, co wyróżnia zabudowy GEMA, jest przede wszystkim najwyższa jakość wykonania. Wszystkie elementy są wyprodukowane z materiałów odpornych na ścieranie oraz zabezpieczonych przed uszkodzeniami mechanicznymi. Podstawę stanowią lekkie i wytrzymałe anodyzowane szyny aluminiowe, które pozwalają na zredukowanie masy własnej zabudowy i zmniejszenie spalania. Każdy z aluminiowych stelaży może być cięty według indywidualnych potrzeb, co pozwala na idealne wpasowanie zabudowy tam, gdzie jest potrzebna.

Pozostałe części konstrukcyjne to wytrzymałe tworzywo sztuczne. Łatwo je utrzymać w czystości i jest odporne na uderzenia, wstrząsy i wibracje.

Zabudowy busów szyte na miarę

Firma, która decyduje się na zmodernizowanie floty pojazdów lub zmianę branży, w której działa, zwykle nie może sobie pozwolić na to, aby czekać wiele tygodni na stworzenie projektu na specjalne zamówienie. Nie bez powodu w biznesie mawia się, że czas to pieniądz, dlatego firma GEMA działa błyskawicznie. Gotowy projekt zabudowy jest prezentowany klientowi już po kilku dniach i niezwłocznie po jego akceptacji doświadczeni profesjonaliści przystępują do jego wykonania, działając z dojazdem do klienta. Dzięki temu całość zlecenia może być wykonana w zaledwie kilka dni.

Rozwiązania stosowane przez GEMA są objęte patentem i nie znajdziesz ich nigdzie indziej. Ta unikalność sprawia, że producent jako jedyny oferuje tak wygodne, ale jednocześnie wytrzymałe rozwiązania, które gwarantują ergonomię użytkowania i będą służyły przez długie lata.

Szukasz firmy, która ma wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania wyposażenia auta? Sprawdź zabudowy samochodów serwisowych marki GEMA Poland. Odkryj opatentowane zabudowy pojazdów, które zwiększą bezpieczeństwo przewozu narzędzi oraz materiałów i ułatwią ich organizację.

 

Przejdź do góry