Gdzie chować opony i felgi?

Gdzie chować opony i felgi?

Gdzie chować opony i felgi?

Co łączy właściciela garażu z właścicielem profesjonalnego warsztatu samochodowego? Oboje muszą gdzieś schować opony i felgi do swoich pojazdów. Najbardziej oczywistym wyborem wydaje się wyposażenie swojego garażu w regały na opony i felgi. Jednak łatwo powiedzieć, a trudniej zrobić: przecież trzeba wybrać ten regał i dopasować go do wysokości oraz szerokości swojego pomieszczenia. Z drugiej strony, poświęcenie czasu na tego typu detale w dłuższej perspektywie może tylko być korzystne.

 

Dlaczego regały na opony i felgi KLIPS?

Przede wszystkim w stosunku do zwykłych mebli tego typu, wyspecjalizowane regały na opony i felgi są skonstruowane specjalnie do przechowywania tych rzeczy, co oznacza, że opony nie zmienią kształtu i nie zniszczą się pod wpływem nieodpowiednio dopasowanego regału. Można także łatwo przewozić wszelkiego rodzaju opony z miejsca na miejsca w warsztacie samochodowym lub sporej fabryce, jeśli do regałów zostaną dokupione specjalne kółka. Z drugiej strony, jeśli właścicielowi firmy zależy bardziej na tym, aby regał bezpiecznie i posłusznie stał, a nie poruszał się, to również można łatwo rozwiązać poprzez zakotwiczenie danego mebla w podłodze.

Standardowo regał może utrzymać do 750 kg wagi, a do wyboru są różne głębokości, wysokości oraz szerokości regałów, zależnie od naszych potrzeb, jednak w razie konieczności można wykonać regały specjalnie dopasowane do wymiarów w danym warsztacie samochodowym: należy wystosować zapytanie do wykonawcy lub producenta w tej sprawie.

 

Inne zalety regałów na opony i felgi

Regały KLIPS to cały system meblowy, który może zostać rozbudowany stosownie do potrzeb firmy czy prywatnego garażu, można więc skorzystać z tych mebli również do przechowywania innego typu produktów, tworząc spójny kompozycyjnie i estetycznie, a przede wszystkim praktyczny system meblowy w magazynie spółki. Całości czaru tych mebli dopełnia gwarancja na nie, która obejmuje okres aż pięciu lat użytkowania. Regały na opony i felgi KLIPS posiadają także europejskie certyfikaty bezpieczeństwa.

Jak więc widać, kupienie specjalnych regałów na opony i felgi ma nie tylko liczne zalety, ale i pozwoli na zaoszczędzenie czasu poświęconego na przykład na przenoszenie opon lub ich ostrożne składowanie tak, aby przypadkiem się nie uszkodziły. Przy pięcioletniej gwarancji można mieć również spokój przez pół dekady – nie zaistnieje przecież konieczność zakupu innych regałów podczas tego okresu. Zatem: jeśli wydaje Ci się, że potrzebujesz takich mebli, to zapewne ich naprawdę potrzebujesz.

 

 

 

Przejdź do góry