Ekspert radzi: Jak tanio i bezpiecznie wynająć samochód?

Ekspert radzi: Jak tanio i bezpiecznie wynająć samochód?

Jak wypożyczyć auto w Kielcach?

Do wypożyczenia auta wystarczy posiadać dowód osobisty lub paszport i ważne prawo jazdy, potwierdzające uprawnienia do kierowania samochodem. Wypożyczalnia samochodów w Kielcach CARFREE umożliwia rezerwację wybranego modelu auta o dowolnej porze. Przez całą dobę działa infolinia, na której uzyska się odpowiedzi na wszystkie pytania. Za niewielką opłatą można zamówić wyposażenie dodatkowe, takie jak: fotelik samochodowy czy nawigację. Rezerwacji można dokonać on-line – trwa to kilka minut. Auto zostanie podstawione we wskazane miejsce.

Jak tanio wypożyczyć auto?

Chcąc wypożyczyć auto tanio i bezpiecznie, bez ukrytych opłat, należy uważnie czytać umowę przed jej podpisaniem. Sposobem na ograniczenie kosztów jest wybór wypożyczalni, która nie pobiera kaucji i nie ma limitu kilometrów. Bardzo ważne jest, by nie pobierała opłat za podstawienie auta we wskazane miejsce. Oferta powinna być elastyczna i dostosowana do potrzeb klienta. O kosztach wynajmu auta w Kielcach mówi artykuł: „Cena wynajmu samochodu w Kielcach na tydzień - z jakimi kosztami trzeba się liczyć?”.

Co jeszcze trzeba wiedzieć?

Wypożyczone auto powinno być w doskonałym stanie technicznym i należy to sprawdzić przed podpisaniem umowy wynajmu. W przeciwnym razie, w przypadku stwierdzenia usterek przy zwrocie samochodu, klient może zostać obciążony dodatkowymi kosztami. Wyjazd zagraniczny musi zostać zgłoszony wcześniej w wypożyczalni, gdyż brak jej zgody zostanie uznany za złamanie warunków umowy, co skutkuje nałożeniem kary. Auto zwracane do wypożyczalni należy wysprzątać i uzupełnić stan paliwa.

jak tanie wynająć samochód

Wypożyczenie auta w Kielcach to dobre i niedrogie rozwiązanie, pod warunkiem uważnego wyboru wypożyczalni. Za niewielką cenę zyskujemy możliwość podróżowania po okolicy, bez konieczności korzystania z drogich taksówek czy niekomfortowej komunikacji publicznej.

 

Przejdź do góry