Czy warto kupować uszkodzone auta z USA?

Czy warto kupować uszkodzone auta z USA?

Najpopularniejsze rodzaje uszkodzeń

Decydując się na auto sprowadzane z zagranicy, mamy świadomość, że nie zawsze są to egzemplarze w idealnym stanie technicznym. Do najpopularniejszych uszkodzeń aut z USA możemy zaliczyć zarysowania oraz odpryski lakieru, uszkodzenia mechaniczne, a także uszkodzenia wynikające z kradzieży. Oczywiście znajdą się też egzemplarze po gradobiciu, drobnych kolizjach, czy zalaniach.

Uszkodzone auta z USA nie są pojazdami przeznaczonymi do kasacji, wiemy jednak, że wymagają pewnych napraw. Czasami są to kwestie estetyczne wynikające ze zniszczeń blacharki lub ewidentnego zaniedbania samochodu. Innym razem możemy natknąć się na model który, jak na amerykańskie standardy, został wyeksploatowany do granic możliwości. 

300 000 km na liczniku w naszym kraju jest dość zwyczajnym przebiegiem, Na innym kontynencie natomiast wymaga natychmiastowej wymiany na nowe auto. W przypadku takiego egzemplarza wystarczy zrobić tylko gruntowny przegląd oraz powymieniać najistotniejsze, zużyte części na nowe.

Zakup warty zastanowienia 

Sprowadzenie uszkodzonego auta z USA to bez wątpienia coraz popularniejszy sposób na zdobycie nowego dla nas egzemplarza w niższej cenie. Przy decyzji o zakupie, zawsze istnieje możliwość sprawdzenia auta przez rzeczoznawcę, który zweryfikuje stan techniczny pojazdu. 

Sprowadzając auta za pośrednictwem sprawdzonego dealera mamy gwarancję, że mamy do czynienia z fachowcami w swojej branży. Odpowiedni samochód, na miarę potrzeb współczesnego klienta, stanowi bardzo istotny element wygodnego życia. Nie powinniśmy więc decydować się na samodzielne sprowadzanie tego typu pojazdów. Brak doświadczenia może nas sporo kosztować, zwłaszcza jeśli chodzi o uszkodzone auta z USA. Zdajmy się na AMER-AUTO. Niech zakup będzie czystą przyjemnością, która posłuży na lata.

Jeśli masz pytania dotyczące zakupu uszkodzonych aut z USA, zapraszamy do rozmowy za pomocą e-maila: biuro@amer-auto.pl lub pod numerami telefonu dostępnymi na stronie internetowej firmy. Specjaliści chętnie wyjaśnią nurtujące kwestie, a także pomogą w wyborze odpowiedniego auta. Jeśli zajdzie taka potrzeba, istnieje  możliwość dojazdu do klienta. Jest to opcja oferowana przez nieliczne firmy w naszym kraju.

 

Przejdź do góry