Jak wziąć Audi w leasing?

Jak wziąć Audi w leasing?

Leasing samochodów wysokiej klasy, takich jak Audi, pozwala na sfinansowanie ich nabycia na potrzeby firmy lub osoby prywatnej. Niesie on za sobą wiele korzyści. Audi ma dla przedsiębiorców i konsumentów szczególną ofertę w pakiecie Audi Perfect Lease.

Samochody marki Audi są postrzegane jako niezawodne, luksusowe, wygodne i bezpieczne. Do tego zaspokajają potrzeby kierowców lubiących prędkość i oczekujących dobrego przyspieszenia. Cena nowego Audi może wykraczać poza nasze możliwości finansowe, ale dzięki Audi leasing dostępnym na superauto.pl można pozyskać takie auto przy niewielkim nakładzie własnych środków.

Finansowanie zakupu Audi

Zakup samochodu marki Audi można zrealizować za gotówkę, wykorzystując do tego celu bieżące dochody i oszczędności. Dla osób, których sytuacja finansowa nie pozwala na zrealizowanie takiej inwestycji, przeznaczone są zewnętrzne formy finansowania, między innymi kredyt gotówkowy, kredyt samochodowy oraz leasing. Ta ostatnia opcja niesie za sobą wiele korzyści, m.in. podatkowych, ponieważ rata leasingowa może być w całości lub w części odsetkowej wliczana do kosztów uzyskania przychodów i zmniejszać podstawę opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Audi oferuje leasing dla:

 •        klientów prywatnych – leasing konsumencki,
 •        klientów firmowych – leasing dla przedsiębiorców.

Oferta dla przedsiębiorców na leasing Audi

Audi Perfect Lease to nowoczesna oferta leasingowa od marki motoryzacyjnej Audi. Zapewnia niskie miesięczne raty leasingowe w porównaniu do tradycyjnego leasingu oraz pozwala na regularną zmianę samochodu na nowy. Podstawowe parametry Audi Perfect Lease wyglądają obiecująco:

 •        opłata wstępna w wysokości od 0 do 30 proc.,
 •        okres leasingowania – 2-3 lata,
 •        roczny limit przebiegu – 10-45 tys. km.

Przedsiębiorcy korzystający z Audi Perfect Lease mogą uzyskać niskie miesięczne raty leasingowe w ramach takiej oferty, wynikające z tego, że spłacają w czasie umowy leasingowej utratę wartości samochodu. Audi gotowe jest dopasować parametry umowy leasingowej do potrzeb firmy. Prezentuje elastyczne podejście w kwestii ustalenia opłaty wstępnej, okresu finansowania oraz rocznego przebiegu. Przedsiębiorca nie musi uruchamiać żadnych środków celem wzięcia samochodu marki Audi w leasing w ofercie Audi Perfect Lease. Po zakończeniu okresu umowy leasingobiorca może zwrócić pojazd do salonu i wziąć nowy co 2 lub 3 lata, a oferta ta jest dostępna dla wszystkich modeli Audi.

Oprócz oferty Audi Perfect Lease dostępne jest również w Audi klasyczne rozwiązanie leasingowe, czyli Audi Classic Leasing. Opłata wstępna w takim przypadku wynosi 10-45 proc., a okres leasingowania od 2 do 5 lat. Największym atutem Audi Classic Leasing jest to, że wartość wykupu na koniec okresu trwania umowy może być bardzo niska. Koszt leasingu na 36 miesięcy z 25-procentową wpłatą własną i zaledwie 1 proc. wartością wykupu wynosi 101, 103 lub 105 proc. w zależności od modelu leasingowanego pojazdu Audi. Raty dopasowywane są do potrzeb i możliwości finansowych firmy. Wartość wykupu może zostać ustalona w przedziale od 1 do 25 proc.

Klienci korzystający z Audi Classic Leasing otrzymują w kwocie leasingu ubezpieczenie wartości fakturowej RTI, dzięki czemu mają zapewniony zwrot pełnej kwoty w przypadku szkody całkowitej lub wówczas, gdy dojdzie do kradzieży pojazdu. Mają także możliwość zawarcia umowy ubezpieczenia leasingu LIFE, czyli na ubezpieczenie na życie, na wypadek:

 •        śmierci,
 •        niezdolności do pracy,
 •        poważnego zachorowania,
 •        wyrejestrowania działalności gospodarczej z przyczyn ekonomicznych.

Oferta leasingowa Audi dla klientów prywatnych

W salonach dilerskich Audi dostępna jest oferta Audi Financial Services, w ramach której można sfinansować zakup wybranego modelu samochodu Audi. Jedną z opcji jest nowoczesny leasing konsumencki Audi oferowany jako Audi Perfect Lease. Podobnie jak w przypadku oferty dla przedsiębiorców, także i tu:

 •        opłata wstępna wynieść może od 0 do 30 proc.,
 •        okres leasingowania to od 2 do 3 lat,
 •        roczny przebieg limitowany do 10-45 tys. km.

Jeśli klient prywatny jest zdecydowany na leasing prywatny, powinien wybrać model Audi i złożyć wniosek do salonu sprzedaży. Nie musi wygospodarowywać żadnych środków tytułem opłaty wstępnej, ponieważ Audi Perfect Lease dostępny jest także bez wkładu własnego. Klient może dowolnie skonfigurować samochód, pamiętając, że koszt dodatkowego wyposażenia wpływa na wysokość miesięcznej raty leasingowej. Dzięki ofercie Audi Perfect Lease klienci prywatni mogą otrzymać bezpłatny pakiet pogwarancyjny Audi Extensive oraz pakiet przeglądów serwisowych Audi. Klient nie musi się też martwić kosztami związanymi z ewentualnymi naprawami oraz z serwisowaniem samochodu.

Po zakończeniu umowy leasingowej klient może oddać samochód marki Audi do leasingodawcy i nie musi się martwić koniecznością jego odsprzedaży po kilku latach. 

 

Przejdź do góry