Renomowany producent przyczep pod agregat

Renomowany producent przyczep pod agregat

Przyczepy lekkie Besttrailers – DMC 750 kg

Modele o mniejszych wymiarach występują w wersji jednoosiowej lub dwuosiowej. Fabrycznie nowe przyczepy samochodowe marki Besttrailers mają homologację i komplet dokumentów niezbędnych do rejestracji. Propozycje z DMC do 750 kg przeznaczone są do przewozu bagażów, towarów czy materiałów. Użytkowanie takich przyczep nie wymaga dodatkowych uprawnień. Wystarczy, że kierowca posiada prawo jazdy kat. B. Oferta firmy obejmuje podwozia pod agregaty prądotwórcze, platformy do przewozu motocykli i quadów oraz realizacje na specjalne zamówienie klienta. Elementy wykorzystywane do takich produkcji spełniają światowe kryteria jakościowe.

 

Przyczepa pod agregat prądotwórczy – DMC 1500 kg

Besttrailers to znany producent mobilnych platform, które są w pełni dostosowane do parametrów agregatu prądotwórczego. Oferta na stronie internetowej besttrailers.eu dotyczy samej przyczepy, firma nie prowadzi sprzedaży tego typu urządzeń. Laweta jest w całości cynkowana ogniowo i wykonana ze stali o podwyższonej wytrzymałości. Przyczepa o DMC 1500 kg posiada 12-miesięczną gwarancję. Według opinii użytkowników wyposażenie oferowane w standardzie jest dopasowane w odpowiedni sposób do potrzeb nabywcy. Model przyczepy pod agregat to stabilna konstrukcja, która zapewnia długi okres eksploatacji.

 

Podstawowe parametry platformy

Dwuosiowa przyczepa przeznaczona do przewozu agregatu może być wykonana zgodnie z zamówieniem klienta. Firma Besttrailers oferuje platformę o wymiarach przestrzeni ładunkowej 300 cm x 130 c i masie własnej około 350 kg. W wyposażeniu standardowym znajdują się kliny awaryjne oraz koło zapasowe czy podporowe, natomiast w opcjonalnym podpory z przodu i z tyłu przyczepy. Przedstawiamy szczegółowy opis towaru oraz dane techniczne:

 

  • długość podwozia pod agregat to od 200 do 300 cm, a szerokość od 100 do 150 cm,
  • DMC – 1500 kg,
  • masa ok. 200 kg, a ładowność ok. 1150 kg,
  • koła w rozmiarze 14,
  • zaczepy ALKO lub KNOT – 2 osie,
  • konstrukcja cynkowana ogniowo,
  • rama zbudowana z wytrzymałej stali konstrukcyjnej.

 

Produkty marki Besttrailers są wykonane solidnie – przy wykorzystaniu markowych podzespołów i najlepszych materiałów. Wszystkie przyczepy samochodowe oraz lawety specjalistyczne dostępne  są na stronie internetowej besttrailers.eu. Warto zapoznać się z wszystkimi parametrami, a w razie pytań czy wątpliwości skontaktować się z producentem telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy także do odwiedzenia siedziby firmy, która zlokalizowana jest w Tomaszowie Mazowieckim!

 

 

Przejdź do góry